Karrier

Több évtizedes precíziós öntészeti tapasztalat, egyedi termékek, széles alapanyag választék, magas minőség, folyamatos fejlesztés, új technológiák: a MAGYARMET több mint 40 éve garantálja munkavállalóinak és vevőinek a szakértelmet és a prémium minőséget.

Családi vállalatként kitűzött célunk, hogy a több mint 200 embert átfogó cégstruktúrában családok generációi találják meg számításaikat stabil munkahelyükként vagy a tanulók akár szakmai gyakorlataik biztos bázisaként.

Gondoskodjon Ön is arról, hogy munkájával hozzájárulhasson vevőink és munkavállalóink elégedettségéhez, tegyük együtt az ügyfeleket a magyar(MET) minőség rajongóivá! Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk.

Bicskei és sárbogárdi kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségünk!

Felkeltettük érdeklődését? Jelentkezzen!
Bízunk benne, hogy találkozunk!

Kapcsolat:

E-mail: hr@magyarmet.hu
Telefon: +36 22 566 392

Betölthető állások

TelepülésMunkakörTerület
BicskePénzügyi ügyintézőGazdasági
BicskeKönyvelőGazdasági
BicskeMinőségellenőrMinőségbiztosítás
BicskeVillanyszerelőMűszaki
BicskeTermeléstervezőGyártás

    Önéletrajz:

    * Kötelező mező